Ranking najlepszych rowerków dla dzieci - TOP 5!

Najlepsze rowery dla dzieci sprawiają, że nauka jazdy jest tak łatwa i przyjemna, jak to tylko możliwe. Oglądanie, jak maluch opanowuje równowagę i radzi sobie z jazdą na rowerze, jest jednym z najważniejszych momentów dla rodziców. Aby móc cieszyć się z tej nowej umiejętności Twojej pociechy, musisz zainwestować w rower dla dzieci, który może odpowiednio wspierać naukę. Jeśli szukasz najlepszego rowerka dla dziecka, trafiłeś idealnie, ponieważ ten artykuł pokaże Ci 5 najlepszych opcji, które warto wziąć pod uwagę w trakcie zakupu.

5. Rowerek biegowy Strider 12" Sport

Jeśli Twoje dziecko wyraża chęć nauki jazdy na rowerze i ma od roku do pięciu lat, możesz rozważyć wprowadzenie go na rowerek biegowy. Rowery biegowe nie mają pedałów, a mały rowerzysta używa stóp, aby się odpychać i tym samym jechać przed siebie. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chodzi o przyzwyczajanie małych dzieci do idei równowagi i sterowania, zanim będą gotowe na rowerek z pedałami. Strider Sport to szczególnie przystępna cenowo i elastyczna opcja w świecie rowerów biegowych. Jest to bardzo interesująca opcja, jeśli chodzi o inicjację przygody Twojego malucha z jednośladowcem.

4. Rowerek dziecięcy Frog 44

Ten rowerek będzie idealny dla dziecka w przedziale wiekowym od czterech do sześciu lat. Nie posiada on żadnych udziwnień, a jedynie to, co jest konieczne do nauki jazdy. Dzwonek, reflektory i błotniki to przykładowe wyposażenie, które na pewno przyda się Twojemu małemu rowerzyście. 16-calowe koła idealne dla dzieci chcących przenieść się na rowerki z pedałami. W tym modelu ważne będzie dostosowanie siodełka oraz kierownicy do wzrostu Twojej pociechy tak, aby jazda była jak najbardziej komfortowa. Frog 44 nie należy do tych najtańszych, ale bez wątpienia zapewni on olbrzymią możliwość do czynienia postępów w dziedzinie jazdy na rowerze.

3. Rowerek dziecięcy Orbea MX 16

Jest to solidny jednobiegowy rower wykonany z lekkich materiałów, co pozwoli Twojemu maluchowi na jazdę bez utrudnień i uczucia dyskomfortu. Jego 16-calowe koła sprawiają, że jest idealny dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Siodełko i kierownicę można podnosić lub opuszczać, aby dopasować je do wzrostu dziecka. Ponadto ten rower ma osłonę nad łańcuchem, która powstrzyma malucha przed grzebaniem w mechanizmie pod spodem. Świetny wybór dla młodego rowerzysty, który rozpoczyna swoją zabawę z jazdą na rowerze.

2. Lekki Rower Dla Dzieci Kubikes 16 S" MTB Zielony

Rowery są niezwykle wszechstronne i z łatwością poradzą sobie w każdym wybranym przez Ciebie terenie. Są idealne dla nieśmiałych i przeciętnych rowerzystów, którzy potrzebują czasu na rozwinięcie swoich umiejętności. Jeśli Twoje dziecko posiada już jakieś umiejętności i chciałoby zobaczyć, jak wygląda jazda wyczynowa, a może nawet chciałoby jej spróbować, to ten rower może okazać się dla niego idealny. Jedyną rzeczą stojąca na przeszkodzie może być wyższa cena.

1. Rowerek dla dzieci Kross Level Mini 2.0 20" SR

Dzięki lekkiej ramie i najwyższej klasy komponentom rower Kross Level Mini to wyjątkowe połączenie wszechstronnych osiągów i odpowiedniego dopasowania. Po pierwsze, rowery Kross skupiają się na idealnym dopasowaniu. Zaprojektowano je z wysoce regulowanym sterem, długością mostka i wysokością siodełka, aby zapewnić najbardziej naturalne dopasowanie do ciała Twojego dziecka. Rama roweru jest delikatnie zakrzywiona, co zdecydowanie ułatwia zasiadanie za kierownicą i gwarantuje wygodę jazdy.

Nowoczesne i estetyczne wykonanie przyczynia się do tego, że to właśnie Kross Level Mini 2.0 SR zajmuje pierwsze miejsce w rankingu rowerków dla dzieci. Najmłodsi zakochani są w wyglądzie roweru, który wydaje się być taki jak dla dorosłych. Ramę tworzy solidny i bezpieczny aluminiowy materiał. Pozwala on na utrzymanie kształtu roweru i jednocześnie zapewnia ochronę dla Twojego małego rowerzysty. Sam materiał nie waży zbyt wiele, więc na pewno nie utrudni to aktywności na rowerze.

Rekomendowane rankingi: