Ranking najlepszych wózków parasolek - TOP 5!

Gdy tylko pogoda robi się bardziej sprzyjająca, każdy ma większą ochotę na spacer. Szczególnie w okresie wakacyjnym oraz wiosennym ciężko jest wysiedzieć w mieszkaniu, gdy za oknem wygląda słońce. Powszechnie wiadomo, że świeże powietrze oraz promienie słoneczne mogą pozytywnie wpływać na samopoczucie i rozwój dziecka. Podczas spacerów z maluchem warto skorzystać ze spacerówek, które są znacznie lżejsze i bardziej poręczne niż klasyczne modele. Jeśli zastanawiasz się, jaki wózek będzie odpowiedni na spacery dla Twojego dziecka, poniżej znajdziesz ranking spacerówek parasolek, które mogą być świetnym rozwiązaniem.

Parasolki wózkowe – ranking

5. Wózek spacerowy Euro-Card Crossline parasolka

Ten model charakteryzuje się bardzo eleganckim wyglądem. Jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Pomimo swojego dość masywnego wyglądu, ten produkt jest bardzo leciutki. Warto również zwrócić uwagę na wielkość daszka, który jest na tyle duży, że skutecznie osłania przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Wózek wyposażony jest również w 3-stopniową regulację oparcia. Dodatkowo spacerówka parasolka wyposażona jest w pokrowiec na nóżki. Spacerówka Crossline jest przeznaczona dla dzieci od chwili ich narodzin do 3 toku życia.

4. Wózek spacerówka parasolka Bauerkraft

Wózek parasolka firmy Bauerkraft wyróżnia się łatwością w montażu oraz lekkością. Posiada on regulowane uchwyty, blokadę kół obrotowych oraz hamulec, co sprawia, że spacerowanie z nim jest bezpieczne i przyjemne. Model dostępny w stonowanych kolorach, na których zabrudzenia są mniej widoczne. Spacerówka jest wyposażona w osłonkę na nóżki. Z wózka mogą korzystać dzieci do 15 kg. Zaleca się używanie tego modelu dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy.

3. Wózek spacerowy Walking Bettico Baby

Wózek spacerowy Walking został zaprojektowany i wyprodukowany przez polską firmę Bettico Baby. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Posiada naprawdę spory rozmiar. Posiada duże siedzisko, kosz pod nim oraz kieszeń pod rączką. Mimo swoich rozmiarów można go złożyć tak, aby nie zajmował wiele miejsca. Skrętne koła mają możliwość blokady, za pomocą tylnego hamulca. Warto zaznaczyć, że model ten posiada 5-stopniową regulację podnóżka oraz 5 punktowe pasy bezpieczeństwa. W zestawie dostaniesz też pokrowiec na nóżki.

2. Wózek spacerowy lekka spacerówka parasolka Lionelo Irma

Spacerówka Lionelo Irma dostępna jest w kolorze szaro-różowym. To wózek, który waży tylko 7 kg oraz może się składać w parasolkę, co znacząco ułatwia jego montaż oraz transport. Model ten, dla wyjątkowej wygody, posiada amortyzatory oraz dodatkowe poduszki. Wariant jest wyposażony również w hamulec i blokadę kół obrotowych. Warto również wspomnieć, że produkt posiada odchylane oparcie i regulowaną rączkę.

1. Wózek spacerowy spacerówka Nitro parasolka, lekki

Wózek spacerowy Nitro sprawia wrażenie bardzo prestiżowego. Wygląda bardzo ekskluzywnie i elegancko. Jest dostępny w wielu ciekawych opcjach kolorystycznych. Jednak poza wyglądem liczy się jakość, która tutaj również jest wyjątkowo wysoka. Ten model wyróżnia się bezawaryjnym stelażem oraz innowacyjnym systemem regulacji budki, który umożliwia 3-stopniowe odchylenie oparcia. Dodatkowo producent wyposażył wózek w pokrowiec na nóżki. Spacerówka Nitro jest bardzo bezpieczna, ponieważ posiada amortyzatory, blokadę kół obrotowych oraz hamulec. Ten rodzaj wózka spacerowego łączy klasyczny wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, co sprawia, że jest zaliczany do najlepszych spacerówek parasolek dostępnych na rynku.
Rekomendowane rankingi: