Ranking najlepszych samochodów elektrycznych dla dzieci – TOP 5!

Samochody elektryczne dla dzieci to wspaniała alternatywa i interesująca forma zabawy dla pociechy. Zabawa ta ma swoje zalety, których nie da się podważyć między innymi taka forma zabawy to jedna z najzdrowszych zabaw dla dzieci. Wychodzi słońce, zaczyna robić się ciepło, więc każdy rodzic chce, by dziecko rozwijało się na słonecznym podwórku, bądź w parku. Jaki samochód elektryczny kupić dla pociechy, poniżej wymieniony ranking najwspanialszych samochodów elektrycznych, które mogą być świetnym rozwiązaniem dla kreatywnej zabawy dziecka.

5. Samochód Elektryczny dla Dzieci akumulatorowy Heacht Mercedes Benz Xmx606

Model ten charakteryzuje się wysoką trwałością, na licencji Mercedesa sprawia, iż inni rodzice chętnie dalej decydują się na ten właśnie model, ponieważ posiada moc 12 V i 4 silniki, więc z łatwością napędza koła tego jednego z najlepszych samochodów elektrycznych dla dzieci. Samochód ten ma wbudowane radio MP3 mocne i jasne światła LED, posiada, także innego rodzaju dodatkowe atrakcje dla dziecka. Ten samochód czterokołowy jest w stanie rozpędzić się do 8 km/h przez to sprawi, że dziecko z radością będzie się bawić i łapać wiatr we włosy. Ten samochód elektryczny posiada, także duże koła, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy dziecka. Wspaniały samochód elektryczny dla dzieci sprawdzi się w sposób idealny. Atut pojazdu jest taki, że może mieć aż 55 kilogramów obciążenia, więc sprawdzi się też i dla dziecka starszego.

4. Samochód elektryczny dla dzieci akumulatorowy Mercedes GLE63 Coupe LE-3882

Model ten charakteryzuje się wieloma zaletami dwa mocne silniki po 45 W każdy, koła EVA wykonane są ze specjalnego tworzywa sztucznego, a też pilotem 2,4G, który pozwoli rodzicowi na sprawne prowadzenie tego modelu samochodu. Samochód nie jest tylko idealnie wykonany, ale też gwarantuje sympatyczną i bezpieczną zabawę. Rodzicowi jak i dziecku przyniesie wiele niezapomnianych i sympatycznych godzin zabaw na świeżym powietrzu. Samochód rozpędza się maksymalnie od 3 do 5 km/h. Samochód jest jeden z najbardziej opłacalnych samochodów elektrycznych.

3. Samochód elektryczny dla dzieci akumulatorowy BMW X6M

Akumulatorowy samochód BMW przeznaczony jest dla malucha. Samochód posiada przednie i tylne światła jasne i bezpieczne LED. Ten model jest w stanie rozpędzić się od 5 do 7 km/h, a dlaczego? Wszystko za sprawą dwóch silników, które posiada po 120 W. To sporo jak na taki samochód dla rodzica i dziecka. Samochód ma wiele zalet, ale można wymienić silniki, światła LED, radio MP3, co pozwoli puścić ulubioną melodię dziecka. Dodatkowo ten model posiada deskę rozdzielczą – taki dodatek sprawi, że maluch z łatwością wpasuje się w role kierowcy samochodu.

2. Samochód elektryczny dla dzieci akumulatorowy Mercedes Unimog

Twoje dziecko ma marzenie, by posiadać samochód w stylu terenówki? Solidne wykonanie, które oferuje ten model samochodu, może podkreślić, że jest jednym z najlepszych modeli dostępnych na rynku. Wysokie koła zapewniają dziecku bezpieczeństwo i atrakcyjną zabawę. Jeżeli maluch lubi atrakcje w samochodzie to jest to idealny pojazd dla niego. Akumulator posiada 12v i 4 silniki po 45W każdy. Auto posiada miękkie fotele z ekoskóry koła EVA światła przednie LED, a także podświetlaną deskę rozdzielczą i wejście do radia MP3. Będzie to przyjemna zabawa dla rodzica i dziecka.

1. Samochód elektryczny dla dzieci akumulatorowy Audi TT BEC 7120

Na samym szczycie w tym rankingu samochodów elektrycznych dla dzieci znajduje się zadbane i eleganckie Audi TT BEC w postaci kabrioletu. Ten pojazd dla dziecka osiąga maksymalną prędkość do 3 km/h. Pociecha marzy o prowadzeniu samochodu? To ten model sprawdzi się najlepiej. Szeroki pas bezpieczeństwa dziecko nie wypadnie z tego samochodu. Pilot ma odległość do 10 metrów, więc rodzic może czuć się bezpiecznie, bawiąc się z dzieckiem w ogródku bądź i na dworze. Samochód posiada światła LED, posiada też klakson, a także deskę rozdzielczą. Samochód jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla jednego dziecka. Posiada szeroki i miękki fotel z ekoskóry, który zapewni dziecku komfort zabawy. Gdy wsiądzie już do tego samochodu, nie wyjdzie zbyt szybko, bo to zabawa na długie godziny!

Na tym kończy się powyższy ranking top 5 najlepszych samochodów elektrycznych dla dzieci. W powyższym rankingu pięciu modeli samochodów elektrycznych dla dzieci zostały zestawione najlepsze propozycje motoryzacyjne. Opinie o samochodach elektrycznych, które przedstawia zestawienie, są poświadczeniem ich starannego wykonania.

Rekomendowane rankingi: