Ranking najlepszych leżaczków bujaczków

Rodzice małych dzieci i niemowlaków często szukają akcesoriów, które ułatwią im opiekę nad maluchami. Jednym z nich jest leżaczek-bujaczek, który pozwala dziecku na poznawanie świata z innej perspektywy niż ramiona rodziców. Najlepszy leżaczek-bujaczek jest nie tylko bezpieczny dla kręgosłupa malucha, ale dodatkowo zapewnia mu możliwość delikatnego bujania, które doskonale wpływa na rozwój ruchowy i intelektualny. Wiele świeżo upieczonych rodziców zadaje sobie pytanie, jaki leżaczek-bujaczek wybrać. Aby podjąć decyzję o zakupie najlepszego urządzenia, warto zobaczyć ranking bujaczków, który prezentuje pięć najlepszych i najczęściej polecanych modeli.

Leżaczek-bujaczek - ranking

Pozytywne opinie o leżaczkach bujaczkach sprawiają, że rodzice coraz częściej decydują się na zakup tego akcesorium dla swojej pociechy. Jaki leżaczek-bujaczek wybrać? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość wykonania modelu oraz obecność pasów bezpieczeństwa, które ochronią dziecko przed przypadkowym wyślizgnięciem się. Zobacz poniższy ranking bujaczków, który prezentuje pięć modeli najczęściej wybieranych przez rodziców.

5. Kinderkraft Bujaczek Elektryczny Leżaczek Flo Mint

Pierwszą propozycją w rankingu leżaczków bujaczków jest model marki Kinderkraft. To urządzenie wykonane z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu charakteryzuje się trwałością i bezpieczeństwem użytkowania. To jeden z najlepszych leżaczków bujaczków, który oprócz podstawowej funkcji, posiada dodatkowe atrakcje dla malucha w postaci melodyjek oraz zawieszek w kształcie misiów.

4. Tiny Love Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek z funkcją krzesełka 3w1 denim

Jaki leżaczek-bujaczek wybrać? Ciekawą propozycję dla wszystkich rodziców przygotowała marka Tiny Love. To model, który można wykorzystywać na wiele sposobów: jako leżaczek-bujaczek lub krzesełko w okresie późnoniemowlęcym. Urządzenie wykonane jest z eleganckiej, granatowej tkaniny, która jest przyjemna w dotyku, a dodatkowo wyróżnia ją łatwość czyszczenia. Ciekawą atrakcją dla malucha jest karuzela dołączona do leżaczka, która z pewnością skupi uwagę dziecka.

3. Kinderkraft Leżaczek-Bujaczek Elektryczny Luli

Jednym z najlepszych leżaczków bujaczków, który znalazł się na trzecim miejscu rankingu jest urządzenie marki Kinderkraft. To innowacyjny leżaczek, który został wzbogacony o elektroniczny system pracy. Zbudowany jest z niezwykle trwałych komponentów, a na miejscu do leżenia posiada miękką, przyjemną w dotyku poduszkę pod główkę dziecka. Po uruchomieniu rodzic może samodzielnie zdecydować o intensywności bujania, dzięki pięciostopniowej skali. Dodatkową opcją urządzenia marki Kinderkraft jest możliwość kołysania malucha na boki.

2. Maxi-Cosi Kori Leżaczek Essential Grey

Kolejną propozycją w rankingu leżaczków bujaczków jest ciekawy model marki Maxi-Cosi. To minimalistyczny leżak dla dzieci, który przeznaczony jest dla maluchów od urodzenia do osiągnięcia wagi 9 kilogramów. Jego budowa opiera się na specjalnej konstrukcji fotela, który dzięki specjalnemu wyprofilowaniu gwarantuje obranie właściwej pozycji przez dziecko, która w żaden sposób nie ingeruje w naturalny rozwój kręgosłupa. Wiele pozytywnych opinii o leżaczku bujaczku sprawia, że model jest bardzo chętnie wybierany przez rodziców.

1. Babybjorn Leżaczek Balance Soft Beżowy

Najlepszym leżaczkiem-bujaczkiem w naszym rankingu jest model marki Babybjorn. To wyjątkowe urządzenie, którego ergonomiczne oparcie zostało zaprojektowane wraz z fizjoterapeutami oraz pediatrami. Delikatne ruchy kołysania, które wykonuje urządzenie, są bardzo przyjemne dla dziecka, dzięki czemu doskonale wpływają na uspokojenie i wyciszenie malucha. Model występuje w wielu kolorach, a tkanina, którą wykorzystano do jego konstrukcji, jest hipoalergiczna i łatwa w utrzymaniu czystości.

Rekomendowane rankingi: